Úvod » ŽLMK 2012/2013 (3. liga) » Soupiska

Soupiska

publikováno 27.08.2012 (aktualizováno 17.06.2013)

Brankář:

• Michal Čatloš

Obrana:

• Jarda Kakač
  • David Vítek
  • Ondra Voldán (C)
  • Martin Gregor

Útok:

• Milan Zdražil Ml.
  • Milan Zdražil St.
  • Ondra Šír (dlouhodobě zraněný)
  • Jirka Suchý (po zimní přestávce ukončil angažmá)
  • Martin Fidler
  • Petr Halamka (pracovní zaneprázdnění)
  • Tomáš Sláma (zdravotní problémy + rodinné povinnosti)
  • Martin Kakač (rodinné povinnosti)

1. Kolo:

MK Lhotka - Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st., Suchý, Fidler (5:0)

Světnov - Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st., Suchý, Fidler (3:1)

2. Kolo:

Dipar CF - Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st., Suchý, Fidler (1:0)

Obyčtov - Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st., Suchý, Fidler (7:1)

3.Kolo:

Dream Team - Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (0:1)

FC Viničky Krucemburk - Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st., Fidler (2:5)

4. Kolo:

Pauza

5. Kolo:

Vatín- Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán, Gregor - Zdražil ml., Zdražil st, Suchý (2:3)

FC Kopálisti - Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán, Gregor - Zdražil ml., Zdražil st, Suchý (14:0)

6. Kolo:

Muflon Nížkov Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán, Gregor - Zdražil ml., Zdražil st, Suchý, Fidler (4:2)

Sokol Jámy -  Čatloš - Kakač, Vítek, Voldán, Gregor - Zdražil ml., Zdražil st, Suchý, Fidler (2:1)

7. Kolo:

MK Lhotka - Sláma - Kakač, Vítek, Voldán, Gregor - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (2:2)

Světnov - Sláma - Kakač, Vítek, Voldán, Gregor - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (1:1)

8. Kolo:

Dipar CF - Sláma - Kakač, Vítek, Gregor, Čatloš - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (6:1)

Obyčtov - Sláma - Kakač, Vítek, Gregor, Čatloš - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (4:2)

9.Kolo:

Dream Team - Čatloš - Kakač, Vítek, Gregor, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (6:2)

FC Viničky Krucemburk - Čatloš - Kakač, Vítek, Gregor, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (1:0)

10. Kolo:

Pauza

11. Kolo:

Vatín - Čatloš (3x žlutá = STOP na jeden zápas) - Kakač, Vítek, Gregor, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (6:1)

FC Kopálisti - Gregor - Kakač, Vítek, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (7:1)

12. Kolo:

Muflon Nížkov - Čatloš - Kakač, Vítek, Gregor, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (8:1)

Sokol Jámy - Čatloš - Kakač, Vítek, Gregor, Voldán - Zdražil ml., Zdražil st, Fidler (2:3)